شرکت تعاونی کشت و صنعت حمید تفرش

سوالات متداول

سوالات متداول

شرکت در حد توان جواب گوی تمامی نیازها و سوالات شما . آرزوی ما سلامتی شما
شرکت برای آگاهی کشاورزان محترم و آسوده خاطر بودن اقدام به محاسبه سود و زیان کشت می کند و آن را در قالب طرح توجیهی اقتصادی در اختیار کشاورزان می گذارد تا کشاورزان در خصوص کشت گیاه به نتیجه مطلوب تری برسند و بهتر تصمیم بگیرند .
شرکت در خصوص مقابله با بیماری ها و آفات راه های مختلفی را پیشنهاد می دهد که بستگی به نوع تقاضای مشتری دارد که راه مقابله ارگانیک باشد یا شیمیایی ، با کدامین روش باشد و یا با چه قیمتی و یا چه نوع مقابله ای و ....
از آنجایی که شرکت هدف خود را برطرف ساختن نیازهای کشاورزان مشخص کرده در صورت نیاز کشاورزان محترم به امکانات و تجهیزات ، شرکت در حد توان خود نیاز آنها را برطرف ساخته و می تواند در این خصوص با کشاورزان همکاری داشته باشد .
شرکت برای تامین مواد اولیه و گیاهان دارویی مورد نیاز سایر شرکت ها و اشخاص آمادگی دارد و می تواند گیاهان مورد نیاز آنان را با کیفیتی که مد نظر آنها می باشد تامین نماید .
شرکت قادر است تا بذر و نشاء و نهال مورد نیاز کشاورزان محترم را تامین و در اختیار آنها قرار دهد و به سراسر کشور ارسال نماید و در زمین کشت از قبل آماده شده تحویل کشاورز دهد .
کشاورزان برای اطلاع از بذر و نشاء و نهال می توانند به قسمت اطلاعات کاشت سایت مراجعه نمایند و از محصولات ارائه شده با تمامی اطلاعات مورد نیاز کاشت آشنا و آگاهی پیدا کنند .
شرکت با در نظر گرفتن تمامی موارد از جمله منطقه جغرافیایی ، شرایط آب و هوایی ، نوع خاک و ... تعدادی محصول پیشنهادی به کشاورزان محترم ارائه می نماید که تصمیم گیری نهایی در خصوص کاشت هر یک از محصولات با خود کشاورز محترم است .
شرکت برخی محصولات کشاورزی را به صورت تضمینی از کشاورزان خریداری می نماید . اما محصولات کشاورزی دیگر را نیز بازاریابی کرده و می تواند دربازار داخلی و خارجی به فروش برساند .
شرکت در رابطه با موضوعات و مشکلات کشاورزی اقدام به مشاوره می نماید که برخی از مشاوره ها رایگان بوده و برخی به دلیل هزینه بر بودن مشاوره با اخذ مبلغی مشاوره صورت می پذیرد . پس از ارائه مشاوره ، بنا به درخواست کشاورزان محترم و بسته به نیاز آنها خدماتی که مناسب آنان باشد انجام می پذیرد .

سوال دیگری دارید ؟